کد خبر : 208895
تاریخ انتشار : یکشنبه 29 بهمن 1402 - 15:10

تخصصی ترین کلاس آموزش لاته آرت مناسب حرفه ای شدن در باریستایی

تخصصی ترین کلاس آموزش لاته آرت مناسب حرفه ای شدن در باریستایی

  یکی از چالش هایی که امروزه در بازار کار مورد توجه افراد علاقه مند به باریستایی و دنیای قهوه قرار گرفته است آموزش لاته آرت است که تنها باریستا های حرفه ای توانایی آرت زدن تخصصی دار در این راستا، کلاس آموزش لاته آرت به عنوان راهی موثر و ضروری برای حرفه‌ای شدن در

 

یکی از چالش هایی که امروزه در بازار کار مورد توجه افراد علاقه مند به باریستایی و دنیای قهوه قرار گرفته است آموزش لاته آرت است که تنها باریستا های حرفه ای توانایی آرت زدن تخصصی دار

در این راستا، کلاس آموزش لاته آرت به عنوان راهی موثر و ضروری برای حرفه‌ای شدن در حوزه باریستایی مطرح می‌شوند. تخصصی‌ترین کلاس‌های آموزش لاته آرت با هدف ارتقاء مهارت‌های باریستاها و ارائه آموزش‌های عمیق و جامع در زمینه طراحی و اجرای آثار لاته آرت، به علاقه‌مندان این هنر امکان می‌دهد تا در صدر رقابتی پویا و پرچالش باریستایی قرار گیرند.

در این مقاله، با معرفی تخصصی‌ترین کلاس‌آموزش لاته آرت، به بررسی مزایا و امکانات ارائه شده در این دوره‌ها خواهیم پرداخت و شرکت کنندگان را به سوی یک ماجرای یادگیری عمیق و حرفه‌ای در دنیای هنر باریستایی هدایت خواهدکرد.

آکادمی کافی پارس با برگزاری کلاس های آموزش باریستا، بارتندر، لته آرت و تعمیرات ماشین اسپرسو به عنوان بهترین آموزشگاه ایران زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت می کند و از هر نظر  سعی در جلب رضایت و اعتماد هنرجویان دارد. این آکادمی مزایای ویژه ای ارائه می دهد تا هنرجویان نسب به هزینه و زمانی که صرف می کنند بهترین کیفیت ممکن را دریافت کنند.

تمامی دوره های آموزشی به صورت تخصصی برگزار می شود یعنی از ۰ تا ۱۰۰ بوده و تمامی مهارت های مورد نیاز بازار کار به هنرجویان آموزش داده می شود.

شروع آموزش لاته آرت در آکادمی کافی پارس

افرادی که علاقه‌مند به شغل باریستایی و کافه‌داری هستند، ابتدا با تعیین و علاقه خود به دنیای قهوه، با مشاوره  رایگان در آموزشگاه‌ کافی پارس اقدام به ثبت نام و کسب اطلاعات در مورد دوره های آموزشی لاته آرت و باریستایی می‌پردازند. سپس با تعیین سطح، در کلاس‌های تخصصی لاته آرت شرکت می‌کنند.

آموزش لاته آرت توسط استادان فوق حرفه‌ای ارائه می‌شود و در این آموزشگاه‌ به عنوان یک دوره جامع و تخصصی ارائه می‌شود. این استادان با آموزش لاته آرت حرفه‌ای، به تمامی افراد علاقه‌مند به این رشته بهترین دوره آموزشی را ارائه می‌دهند.

برای تبدیل شدن به یک لاته آرتیست حرفه‌ای، باید تمرین و تکرار داشته باشید و همچنین خلاقیت در این زمینه را سرلوحه کار خود قرار دهید تا علاوه بر تمرین طرح‌های قبلی، بتوانید طرح‌های جدید ایجاد کنید.

 

آموزش لاته آرت در کافی پارس به صورت نیمه خصوصی بوده و همین امر باعث می‌شود هنرجو  سرفصل‌های آموزشی را به‌راحتی فرا بگیرد و با دیگر هنرجویان و استاد حاضر در کلاس به رفع اشکال و تمرین بپردازد.

آموزش لاته آرت تخصصی آکادمی کافی پارس مناسب چه افرادی است؟

در واقع، آموزش تخصصی لاته آرت مناسب تمامی افراد بوده و هر فردی که به دنیای قهوه و باریستایی علاقه‌مند است، می‌تواند پس از شرکت در دوره آموزش باریستایی، در این دوره‌ها شرکت کند و یکی از مهارت‌های دنیای باریستایی را که برای هنرجویان بسیار با اهمیت است، تقویت کند و به عنوان لته آرتیست باریستایی در دنیای قهوه ظاهر شود.

دسته ‌بعدی که دوره آموزش تخصصی لاته آرت مناسب آنان است، باریستاها و کافه‌داران هستند که قصد دارند مهارت خود را در این زمینه افزایش دهند. با شرکت در این دوره آموزشی حرفه‌ای، تمامی مهارت‌ها و فنون یک باریستای حرفه‌ای را در این زمینه آموزش می‌بینند و می‌توانند به راحتی در کافه و رستوران‌های معتبر و حرفه‌ای استخدام و شروع به فعالیت کنند.

آموزش تخصصی لاته آرت از جمله دوره‌هایی است که علاوه بر مهارت‌های باریستایی، نیاز به خلاقیت و هنر دارد. در اینجا، علاوه بر مهارت‌های قهوه و باریستایی، با هنر و خلاقیت نیز درگیر هستید و با هماهنگی مهارت تخصصی و هنر، یک تجربه به یادماندنی برای مشتری فراهم می‌کنید. باریستاهایی که هنر و خلاقیت خود را پرورش داده‌اند و ذوق بیشتری دارند، در زمینه لاته آرت بسیار موفق‌تر خواهند بود.

سرفصل های آموزش لاته آرت تخصصی چیست؟

سرفصل‌های کلاس لاته آرت حرفه‌ای به هیچ عنوان به صورت پیش‌پاافتاده آموزش داده نمی‌شود، بلکه هنرجو با شرکت در این کلاس‌ها کاملاً درک می‌کند که سرفصل‌های آموزشی کافی پارس به صورت کاملاً پیشرفته ارائه شده و در زمینه لاته آرت تخصصی می‌باشد. با شرکت در این کلاس‌ها دقیقاً نقاط ضعف هنرجویان شناخته شده و اساتید در صدد رفع این اشکالات اقدامات لازم را به تخصصی ترین شکل ممکن انجام می دهند.

همچنین تمامی سرفصل‌ها مناسب برای تبدیل هنرجویان به یک باریستای حرفه‌ای و متخصص در زمینه لاته آرت بوده و سعی بر این دارد تخصصی‌ترین فنون و فوت‌وفن‌های زمینه لاته آرت را در کلاس لاته آرت به هنرجویان انتقال دهد.

سرفصل‌های کلاس لاته آرت شامل موارد زیر می‌شود:

آموزش و آشنایی با شیمی شیر

آموزش و آشنایی با شیمی قهوه

آموزش روند شکل‌گیری آرت

آموزش انواع دسته‌بندی آرت‌ها

آموزش انواع روش‌های فوم‌گیری اصولی

آموزش تخصصی دمای شیر برای پایداری لاته آرت

آموزش هماهنگی اعصاب و عضله در لاته آرت

آموزش تخصصی پورینگ و زیرسازی

آموزش تخصصی شناورسازی شیر روی قهوه

آموزش انواع ریزش ساده

آموزش انواع ریزش پیشرفته

آموزش تخصصی آرت‌های هارت و تولیپ و روزتا و…

آموزش تخصصی قلم‌زنی (etching)

و غیره.

مزایای کلاس های تخصصی آموزش لاته آرت در آموزشگاه پارس

دوره آموزش کافی‌شاپ همراه با تضمین کار: افراد پس از اتمام دوره، توسط خود مجموعه به کافی‌شاپ‌های مختلف معرفی می‌شوند.

دوره آموزشی نامحدود و همراه با تضمین: دوره آموزشی تا پایان سرفصل‌ها توسط هنرجو ادامه دارد.

کلاس‌های نیمه خصوصی: کلاس‌ها با تعداد افراد از ۱ تا ۳ نفر تشکیل می‌شوند و همراه با شهریه عمومی است.

کارت گارانتی ۵ ساله: برای تمام هنرجوها کارت گارانتی ۵ ساله در نظر گرفته شده است.

کلاس‌های رفع اشکال رایگان: هنرجوها می‌توانند تا ۵ سال به صورت رایگان در کلاس‌های رفع اشکال شرکت کنند.

ورک‌شاپ‌های آموزشی: هنرجوها می‌توانند تا ۵ سال به صورت رایگان در ورک‌شاپ‌های آموزشگاه شرکت کنند.

تورهای بازدید از کارخانه‌ها: هنرجوها می‌توانند تا ۵ سال به صورت رایگان در تورهای بازدید از کارخانه‌های رستری و برشته‌کاری شرکت کنند.

اساتید مجرب: مجموعه از اساتید با تجربه در اختیار هنرجوها قرار می‌دهد.

شهریه اقساطی: امکان پرداخت شهریه به صورت اقساطی در اختیار هنرجو قرار می‌گیرد.

انتخاب زمان کلاس بر عهده هنرجو: هنرجوها می‌توانند زمان کلاس را بر اساس ترتیب زمانی خود انتخاب کنند.

سخن آخر

“در جستجوی لذت و هنر بی‌پایان در قهوه هستید پس پیوستن به کلاس آموزش لاته آرت، در مسیری حرفه‌ای به دنیای باریستایی، شما را به عمق تخصص و خلاقیت وارد خواهد کرد. در این کلاس، با تکنیک‌های پیشرفته لاته آرت آشنا شده و مهارت‌های حرفه‌ای برای خلق آثاری از جنس هنر، راه‌اندازی کسب‌وکار قهوه خود را شروع کنید. به همراه مربیان مجرب و امکانات مدرن، آماده باشید تا در این مسیر شیرین به یک باریستای حرفه‌ای تبدیل شوید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 2 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

خرید رپورتاژ آگهی دائمی با 70% تخفیف

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح